Accorhotels - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Accorhotels

Accorhotels.com to serwis internetowy należący do grupy Accor, dzięki któremu można wygodnie i szybko rezerwować noclegi przez Internet. Do dyspozycji klientów są liczne zniżki wynegocjowane przez właściciela serwisu, kupony rabatowe i inne okazje, dzięki którym za nocowanie na całym świecie można płacić znacznie mniej.
 
Za pośrednictwem serwisu Accorhotels.com można w kilku krokach znaleźć hotel w każdym kraju, a także wykonać rezerwację. Wystarczy tylko wskazać miasto, kraj lub kod obiektu, datę przyjazdu i wyjazdu, a także określić liczbę uczestników wyjazdu i oczekiwany standard. Prosta w obsłudze wyszukiwarka prezentuje wyniki natychmiast  i wskazuje na te najbardziej korzystne. Accorhotels.com oferuje także atrakcyjne pakiety noclegów i noclegi dla klientów biznesowych. Rezerwacja odbywa się całkowicie online.
 
Stale niskie ceny to priorytet Accorhotels.com. Ponadto na klientów czeka program lojalnościowy, specjalne oferty rodzinne i weekendowe, liczne pomysły na wyjazdy na cały świat.

http://www.accorhotels.pl/