Aero.pl - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

Aero.pl

Aero.pl to serwis internetowy zajmujący się sprzedażą tanich biletów lotniczych linii regularnych i tanich przewoźników. Z użyciem nowoczesnych technologii oraz zaawansowanych systemów wyszukiwania biletów lotniczych jest w stanie zaproponować swoim klientom najniższe ceny na większość połączeń na całym świecie.
 
Aby dokonać zakupienia biletu lotniczego w aero.pl, wystarczy tylko wskazać na datę wylotu oraz przylotu wraz z lokalizacją. Wyszukiwarka natychmiast wskaże najbardziej korzystne połączenia wraz z ich cenami. Na klientów czekają liczne zniżki na bilety lotnicze i promocje organizowane cyklicznie przez operatorów. Aero.pl pozwala także na wyszukanie i rezerwację hoteli, ubezpieczeń turystycznych, samochodów na wynajem.
 
Serwis aero.pl współpracuje z największymi liniami lotniczymi i sprzedaje bilety od 2001 roku. Na klientów czekają zawsze atrakcyjne okazje, dzięki którym za loty można zapłacić jeszcze mniej. W razie pytań i problemów czekają profesjonalni kasjerzy lotniczy w call center.

http://www.aero.pl/