Allegro.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 3

Przygotuj się na jesień z Allegr

31 października 2020

Przygotuj się na jesień z Allegro... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Mycie i pielęgnacja auta z Alleg

30 września 2020

Mycie i pielęgnacja auta z Allegro... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

18zł na markę Pampers!

19 września 2020

18zł na markę Pampers!... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Screenshot sklepu

Allegro.pl

Allegro.pl to największa polska platforma transakcji internetowych, która należy do Grupy Allegro. Rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, aktualnie skupia użytkowników prywatnych oraz przedsiębiorców, prowadzących za jej pośrednictwem własne sklepy online.

 

Portal Allegro.pl umożliwia sprzedaż artykułów używanych i nowych w pełnej gamie kategorii – elektronika, moda i uroda, dom i zdrowie, dziecko, sport i wypoczynek, kultura i rozrywka, firma i usługi, kolekcje i sztuka oraz motoryzacja. Precyzyjna wyszukiwarka i pełna gama możliwości filtrowania wyników pozwala na łatwe wyszukanie potrzebnych produktów zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

 

Za pośrednictwem portalu internetowego Allegro.pl użytkownicy mogą znaleźć mnóstwo okazji i zakupić produkty znacznie taniej niż w innych sklepach internetowych i stacjonarnych. Na kupujących czekają także kupony rabatowe do wykorzystania na zakupy. Transakcje można realizować zarówno za pośrednictwem standardowego portalu internetowego, jak i aplikacji mobilnej.

http://www.allegro.pl