Amazon - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Amazon

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się handlem elektronicznym, które prowadzi największy na wiecie sklep internetowy Amazon.com. Firma została założona w 1994 roku przez Jeffa Bezosa. Początkowo skupiała się na sprzedaży książek przez internet, później jej asortyment znacznie się rozszerzył i obecnie na stronie Amazon.com zakupić można praktycznie wszystko. Amazon prowadzi sprzedaż na swojej stronie amerykańskiej, a także na stronach dla innych krajów, między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech.
 
Za pośrednictwem serwisów Amazon można zakupić obecnie książki, także e-booki, muzykę, multimedia, elektronikę, sprzęty AGD, RTV, ubrania i obuwie, dodatki, zabawki, wyposażenie domu, także artykuły spożywcze i wiele innych.
 
Na klientów Amazon zawsze czekają liczne okazje, dzięki którym można zapłacić mniej za zakupy. To między innymi zniżki i wyprzedaże, kupony rabatowe na zakupy, darmowa wysyłka, gratisy. Amazon przesyła również swoim klientom regularne newslettery z dopasowanymi do ich profili ofertami.

http://amazon.com/