Answear.com - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Answear.com

Sklep internetowy z odzieżą dostępny pod adresem Answear.com to jeden z chętnie wybieranych przez Polki i Polaków. To tutaj w jednym miejscu zgromadzono artykuły ponad 150 marek, zarówno rodzimych, jak i zagranicznych. Sklep Answear.com działa od grudnia 2010 roku i jest teraz największym polskim sklepem typu multibrand w swojej branży, zapewniając klientom niskie ceny, pełną gamę modnej odzieży i obuwia oraz liczne okazje.

 

W asortymencie Answear.com przede wszystkim dostępna jest odzież damska i męska na każdą okazję. To eleganckie płaszcze i koszule, ale i luźne jeansy czy topy na co dzień. Dostępne są także obuwie, torby, dodatki, zegarki, kosmetyki, biżuteria czy gadżety. W dziale dla dzieci zakupić można stylowe odzież, obuwie i akcesoria.

 

Sklep Answear.com realizuje większość zamówień w 24h. Umożliwia także odbiór osobisty zakupów we współpracujących salonach. Na klientów czekają obniżki – rabat za dołączenie do newslettera, dodatkowo atrakcyjny program lojalnościowy, dzięki któremu także można uzyskać świetne zniżki na zakupy.

http://answear.com