Audiobook.pl - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

Audiobook.pl

Audiobook.pl to sklep internetowy – największy na polskim rynku dystrybutor audiobooków, który działa już od ponad 6 lat. W jego ofercie znajdują się wyłącznie książki do słuchania, razem około 3000 pozycji dla dorosłych i dla dzieci. Audiobooki dostępne są we wszystkich formatach w plikach do pobrania oraz na płytach.
 
W serwisie audiobook.pl znajdują się wszystkie dostępne na rynku tytuły. W doborze interesujących tytułów pomagają recenzje zamieszczane przez aktywną społeczność budującą portal. To między innymi literatura polska, światowa, książki dla dzieci, lektury szkolne, publicystyka, poradniki, kursy i szkolenia, w tym kursy językowe. Książki do słuchania sprzedawane są także w atrakcyjnych pakietach doskonałych na upominek.
 
Na klientów serwisu czekają zawsze atrakcyjne promocje i obniżki, dzięki którym za książki do słuchania można zapłacić mniej niż w innych sklepach. Zamówienia realizowane są błyskawicznie – książki na płytach wysyłane są do klientów w ciągu 24h od momentu zapłaty.

http://www.audiobook.pl/