Az.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Az.pl

Firma Az.pl zajmuje się sprzedażą nowoczesnych usługi internetowych dla firm oraz osób prywatnych. To jedna z największych firm hostingowych działających w Polsce – aktualnie posiada ponad 1 000 000 zarejestrowanych domen, ponad 210 000 użytkowników i 27 000 wirtualnych serwerów. Na rynku działa od 1996 roku i bazując na swoim doświadczeniu dostarcza obsługę na wysokim poziomie. Dla klientów zawsze ma atrakcyjne ceny i promocje – zarówno dla nowych, jak i dla tych stałych.

 

Oferta Az.pl włącza między innymi domeny, hosting, sklepy internetowe, strony WWW, SSL i VPS. To usługi skierowane zarówno do małych firm i klientów indywiduach, jak i dużych przedsiębiorstw. Są one dostępne w korzystnych pakietach, dzięki którym można otrzymać dodatkowe zniżki. Elastyczne abonamenty miesięczne są korzystnym rozwiązaniem dla klientów, którzy nie chcą wiązać się wieloletnimi umowami.

 

Az.pl zapewnia stale obniżki, prowadzi akcje promocyjne i przy większych zamówieniach oraz usługach długoterminowych dodatkowo zaniża koszty. Pełna obsługa włącznie z obszernym centrum pomocy daje klientom wsparcie w przypadku problemów.

https://www.az.pl/