Bank BGŻ - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Bank BGŻ

Bank BGŻ sięga korzeniami 1919 roku. Wieloletnie tradycje i doświadczenie są podstawą jego dbałości o klientów. Od momentu założenia głównym celem banku jest zapewnianie klientom bezpiecznej obsługi ich kapitału i świadczenie profesjonalnych usług bankowych, obecnie także w ramach bankowości elektronicznej. Oferta Banku BGŻ skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, korporacji oraz rolników w ramach oferty Agro.
 
Bank BGŻ dostarcza swoim klientom nowoczesne produkty bankowe. Są to między innymi konta osobiste, rozwiązania oszczędnościowe – konta i lokaty, karty kredytowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, produkty inwestycyjne i ubezpieczeniowe. Z aktualną ofertą, cenami i dokumentami można zapoznać się na stronie internetowej banku pod adresem bgz.pl.
 
Obecnie bank BGŻ zapewnia swoim klientom również atrakcyjne zniżki na korzystanie z usług bankowych i proponuje liczne promocje zapewniające dodatkowe profity. Można sprawdzić je wszystkie także na stronie internetowej.

https://www.bgz.pl/