Bank BPH - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Bank BPH

Bank BPH to ogólnopolski bank uniwersalny, który został założony w 1989 roku jako Bank Przemysłowo-Handlowy. Aktualnie oferuje swoje usługi klientom indywidualnym, korporacyjnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, dbając o najwyższą jakość obsługi. Na terenie całej Polski posiada ponad 400 placówek partnerskich i oddziałów, a także udostępnia klientom platformę bankowości elektronicznej i telefonicznej.
 
W ofercie banku BHP znajdują się między innymi konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty, produkty inwestycyjne różnych typów, również karty kredytowe, kredyty gotówkowe i inne oraz rozwiązania przeznaczone do kompleksowego wsparcia finansowego przedsiębiorstw.
 
Bank BPH stale prezentuje swoim klientom atrakcyjne promocje na swoje produkty bankowe, zniżki na oprocentowanie kredytów, gwarantowane zyski z lokat, dodatkowe korzyści dla kont osobistych. Z aktualnymi ofertami i promocjami można zapoznać się już teraz na stronie internetowej banku pod adresem bph.pl oraz w jego oddziałach i placówkach.

http://www.bph.pl/