BNP Paribas - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska S.A. to bank należący obecnie do grupy BNP Paribas, która jest jedną z wiodących instytucji w Europie o zasięgu międzynarodowym. Bank BNP Paribas posiada ponad 150 lat doświadczenia w swojej branży, zapewniając swoim klientom dostęp do profesjonalnych usług bankowych w korzystnych cenach. Usługi dostępne są dla odbiorców indywidualnych, małych i średnich firm, dużych korporacji, a także instytucji.
 
Oferta BNP Paribas włącza między innymi produkty dostępne w kategoriach: konta osobiste, oszczędności, inwestycje, kredyty, karty, ubezpieczenia, emerytura, bankowość elektroniczna. Dla klientów dostępne jest także biuro maklerskie. Specjalna oferta przygotowana jest dla klientów biznesowych.
 
BNP Paribas zapewnia swoim klientom dostęp do nowoczesnych, także internetowych produktów bankowych w korzystnych cenach – promocje można sprawdzić już teraz na stronie internetowej banku pod adresem bnpparibas.pl. Z ofertą można zapoznać się także w oddziałach banku rozlokowanych na terenie całej Polski.

http://www.bnpparibas.pl/