Bonprix - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 3

Rabat 10% + bon 100 zł

31 grudnia 2018

Przystępując do Klubu bonprix dostaniesz 10% rabatu na każde zamówienie. Rabat klubowy można łączyć z innymi promocjami. Dodatkowo możesz uzyskać bon o wartości nawet 100 zł. Im więcej kupujesz, tym ... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

-20 zł

31 grudnia 2018

Zapisz się na newsletter... i odbierz 20 zł rabatu... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Wyprzedaż

31 grudnia 2018

Zimowe rabaty do 50%... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Screenshot sklepu

bonprix

Bonprix to jeden z najpopularniejszych domów sprzedaży wysyłkowej należących do największego koncernu tego rodzaju OTTO Versand z Niemiec. Aktualnie Bonprix prowadzi sprzedaż na terenie wielu państw europejskich, w tym od 1991 roku także dostępny jest w Polsce. Początkowo nośnikiem oferty był tylko katalog, teraz dołączył do niego także sklep internetowy z pełną gamą artykułów w okazyjnych cenach.

 

Asortyment Bonprix to przede wszystkim odzież damska, bielizna, obuwie i dodatki, a także odzież męska i dziecięca w pełnej gamie rozmiarów, stylów i na wiele okazji. Dodatkowo dostępne są artykuły wyposażenia domu. Firma sprzedaje produkty własnych marek, a także współpracuje z innymi markami, dlatego w katalogach i w sklepie Bonprix można zawsze znaleźć coś dla siebie.

 

W Bonprix można kupować bez obaw. Zamówienia realizowane są błyskawicznie, a liczne okazje powodują, że zakupy są zawsze przyjemnością. Na lubiących niskie ceny czekają także obniżki dla nowych klientów oraz inne promocje, dzięki którym można wybrać coś dla siebie w jeszcze niższej cenie.

http://bonprix