Bonprix - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 2

SALE

30 czerwca 2019

SALE. Skorzystaj z okazji! Sprawdź najnowsze promocje w Bonprix.pl i wybierz dla siebie tanie buty i ubrania damskie.... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Promocja

30 czerwca 2019

Sukienki letnie od 34,99 zł!... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Screenshot sklepu

bonprix

Bonprix to jeden z najpopularniejszych domów sprzedaży wysyłkowej należących do największego koncernu tego rodzaju OTTO Versand z Niemiec. Aktualnie Bonprix prowadzi sprzedaż na terenie wielu państw europejskich, w tym od 1991 roku także dostępny jest w Polsce. Początkowo nośnikiem oferty był tylko katalog, teraz dołączył do niego także sklep internetowy z pełną gamą artykułów w okazyjnych cenach.

 

Asortyment Bonprix to przede wszystkim odzież damska, bielizna, obuwie i dodatki, a także odzież męska i dziecięca w pełnej gamie rozmiarów, stylów i na wiele okazji. Dodatkowo dostępne są artykuły wyposażenia domu. Firma sprzedaje produkty własnych marek, a także współpracuje z innymi markami, dlatego w katalogach i w sklepie Bonprix można zawsze znaleźć coś dla siebie.

 

W Bonprix można kupować bez obaw. Zamówienia realizowane są błyskawicznie, a liczne okazje powodują, że zakupy są zawsze przyjemnością. Na lubiących niskie ceny czekają także obniżki dla nowych klientów oraz inne promocje, dzięki którym można wybrać coś dla siebie w jeszcze niższej cenie.

http://bonprix