BookApart - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

BookApart

BookApart.com to portal internetowy pozwalający na łatwe wyszukiwanie apartamentów i ich rezerwację całkowicie przez Internet. Serwis należy do firmy BookApart założonej w 2005 roku w Krakowie. Aktualnie siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Serwis BookApart.com skupia w jednym miejscu apartamenty, pozwala na ich łatwe wyszukiwanie i rezerwację, gwarantując bezpieczeństwo transakcji.
 
Aktualnie w ofercie BookApart.com znajduje się ponad 5000 różnorodnych apartamentów i mieszkań znajdujących się na całym świecie. To tylko sprawdzone przez pracowników firmy obiekty, które mogą spełnić oczekiwania użytkowników serwisu. Wyszukiwarka znajdująca się na stronie pozwala na wygodne dopasowanie oferty do swoich oczekiwań. Za pośrednictwem BookApart.com właściciele nieruchomości mogą łatwo wystawiać oferty i zarządzać swoimi obiektami.
 
Serwis BookApart.com to okazje dla każdego, kto chce nocować taniej i zawsze komfortowo. Na stronie można sprawdzić już teraz obniżki i aktualne promocje na noclegi.

https://www.bookapart.com/