C&A Poland - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

C&A Poland

Znana odzieżowa sieć C&A zaprasza kupujących do swoich sklepów stacjonarnych położonych głównie w dużych galeriach handlowych, a także do swojego sklepu internetowego, który dostępny jest pod adresem c-and-a.com. Firma C&A ma wieloletni tradycje, które sięgają XVII wieku. Firma działa od 1841 roku, natomiast pierwszy sklep C&A został założony w 1911 roku w Berlinie w Niemczech, obecnie marka dostępna jest w 21 krajach Europy i posiada ponad 500 sklepów.

 

Zarówno stacjonarnie, jak i internetowo na klientów oczekują wspaniałe okazje, dzięki którym za modne i wygodne ubrania można płacić jeszcze mniej. W sklepach dostępne są w szczególności ubrania na każdą okazję dla kobiet, ubrania dla niemowląt i starszych dzieci, ubrania męskie oraz akcesoria. To szeroki wybór produktów na każdą kieszeń.

 

W sklepach stacjonarnych i na stronie C&A na kupujących czeka wiele zniżek. Firma regularnie organizuje promocje na swoje artykuły, wysyła do klientów kody rabatowe, dba przy tym o profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówień.

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/