Centrum.Meble.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Centrum.Meble.pl

Centrum.Meble.pl to internetowy sklep meblowy, który należy do firmy Meble.pl S.A. z Rzeszowa. Oferuje on pełną gamę produktów do domu i do firmy – to kilkanaście tysięcy rożnych artykułów meblarskich. Wszystkie można zakupić za pośrednictwem sklepu Centrum.Meble.pl z dostawą do domu lub odbiorem osobistym za darmo w Rzeszowie, Krakowie, Kielcach lub Biłgoraju.
 
W ofercie Centrum.Meble.pl znajdują się w szczególności płyty meblowe i budowlane, sklejki, laminaty, forniry, blaty, fronty, obrzeża, a także akcesoria meblowe. Materiały przycinane są na wymiar wskazany przez klienta. Firma przedstawia pełną gamę efektownych materiałów meblowych różnych producentów, czyli wszystkiego, co potrzebne jest do stworzenia mebli, także samodzielnie. W doborze pomaga znajdujący się na stronie program do konfiguracji mebli, który oblicza także ceny.
 
Klienci Centrum.Meble.pl mają do dyspozycji różne zniżki i promocje na zakupy. Prowadzone są także wyprzedaże, dzięki którym zaoszczędzić można nawet do połowy ceny produktów. Zamówienia realizowane są w większości przypadków w 24h dla towarów dostępnych w magazynie.

http://www.centrum.meble.pl/