CitiBank - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

CitiBank

CitiBank jest jednym z największych banków na świecie, który zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Został założony w 1812 roku w Stanach Zjednoczonych. Jego placówki znajdują się w ponad 100 krajach. W Polsce działa od 2001 roku pod nazwą Citi Handlowy. Głównym celem banku jest oferowanie innowacyjnych i nowoczesnych produktów, rozwiązań dopasowanych o potrzeb klientów z wygodną obsługą w sieci oddziałów, przez telefon i przez Internet.
 
Oferta obejmuje między innymi konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i kredyty, karty kredytowe i inne, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe. Wszystkie z nich dostępne są w różnych wariantach, by spełnić oczekiwania każdego z klientów. Doradcy banku zawsze zapewniają fachową pomoc w doborze produktów.
 
CitiBank zapewnia atrakcyjne okazje dla swoich klientów nowych oraz stałych. Można zapoznać się z nimi już teraz na stronie internetowej citibank.pl oraz w placówkach banku znajdujących się na terenie całej Polski.

http://www.citibank.pl/