Conrad.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Conrad.pl

Conrad to jedna z największych marek w Europie specjalizująca się w sprzedaży wysyłkowej techniki i elektroniki. Conrad to firma z ponad 90-letnią tradycją. To szeroki wybór artykułów oryginalnych, uznanych producentów oraz w przystępnych cenach. Codziennie na kupujących w sklepie internetowym Conrad.pl czeka mnóstwo zniżek i okazji, dzięki którym za zakupy można płacić jeszcze mniej. 

 

W asortymencie Conrad.pl znajduje się przeszło 380 000 różnorodnych artykułów, w tym są to narzędzia, komponenty różnych typów, wyposażenie i akcesoria do samochodów, multimedia, podzespoły i akcesoria komputerowe, sprzęt do domu i ogrodu, artykuły hobbystyczne, baterie i zasilanie.

 

Profesjonalna obsługa, atrakcyjne rabaty, akcje specjalne, kody rabatowe dla nowych i stałych klientów, oraz szybka wysyłka to duże atuty sklepu Conrad.pl. Na stronie sklepu można znaleźć dużo pomocnych w zakupach informacji – testy, opinie, porady, także dostępne jest forum internetowe. Na zwrot produktów klienci mają do 20 dni.

http://www.conrad.pl/