Ebay - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Ebay

Ebay to najpopularniejszy na świecie portal internetowy – platforma do prowadzenia aukcji internetowych. Został założony w 1995 roku i od tego czasu działa w wielu krajach na całym świecie. W 2005 roku Ebay wkroczył do Polski. Na użytkowników serwisu czekają liczne okazje każdego dnia.
 
Ebay oferuje pełną gamę produktów nowych i używanych od osób prywatnych oraz firm w takich kategoriach jak: elektronika, moda, dom i ogród, biżuteria i uroda, kolekcje i sztuka, książki, filmy i muzyka, motoryzacja, sport i wypoczynek. Transakcje można prowadzić na polskiej wersji serwisu aukcyjnego Ebay lub kupować na innych jego zagranicznych wersjach, między innymi w Wielkiej Brytanii Niemczech, Stanach Zjednoczonych.
 
Serwis internetowy Ebay udostępnia swoim użytkownikom łatwe wyszukiwanie różnych produktów, ich wystawianie oraz bezpieczne płatności. Dostępne promocje, wyprzedaże i innego rodzaju zniżki sprawiają, że produkty są jeszcze tańsze niż w innych sklepach internetowych oraz sklepach stacjonarnych.

http://ebay.pl/