Electro - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Electro

Firma Electro specjalizuje się w sprzedaży sprzętów AGD, RTV, a także innego rodzaju sprzętu elektronicznego. Electro działa od 2007 roku i oferuje swoje produkty przez Internet, zapewniając pełen wybór i najniższe ceny. W ciągu pięciu pierwszych lat działalności Electro udało się zrealizować 1 000 000 zamówień, stając się jednocześnie jednym z liderów w sprzedaży internetowej w Polsce.

 

Asortyment firmy w szczególności obejmuje telewizory i sprzęt RTV, komputery, AGD wolnostojące i do zabudowy, drobne AGD, sprzęt fotograficzny i kamery, telefony, ponadto opony i artykuły motoryzacyjne, sprzęt sportowy, do domu i ogrodu, perfumy, książki. Szeroka gama produktów powoduje, że klienci mogą znaleźć łatwo te odpowiadające ich potrzebom.

 

Electro zapewnia swoim klientom najkrótszy czas dostawy, bezpieczne zakupy, najniższe ceny i promocje, a także najwyższą jakość. Organizuje liczne konkursy, zapewnia także zniżki sezonowe i na poszczególne grupy produktów. Codziennie na stronie internetowej Electro.pl znaleźć można wiele produktów w promocyjnych cenach.

http://www.electro.pl/