Empik.com - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 1

RATY w empik.com

2 lutego 2019

RATY w empik.com dla zakupów za min. 300 zł. TERAZ NA NASZEJ STRONIE MOŻESZ KUPIĆ: PRODUKTY NA RATY - SZYBKO I WYGODNIE, MINIMUM FORMALNOŚCI... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Screenshot sklepu

Empik.com

Empik to największa w Polsce sieć sklepów z książkami, muzyką, filmami oraz multimediami. Grupa Empik działa już od ponad 65 lat, aktualnie posiada ponad 180 salonów sprzedaży, zapewniając swoim klientom dostęp do dóbr kultury, rozrywki oraz wiedzy. Aktualnie zamówienia składać można także w sklepie internetowym empik.com z wygodną dostawa do domu lub do najbliższego salonu.

 

Oferta Empik.com jest wyjątkowo szeroka. Obejmuje między innymi książki w każdej dziedzinie, e-booki, muzykę polską i zagraniczną, pliki MP3, filmy, multimedia – oprogramowanie i gry, także elektronikę i komputery, zabawki dla dzieci, artykuły papiernicze i biurowe, sprzęt sportowy, wyposażenie wnętrz, produkty podróżnicze oraz perfumy i kosmetyki.

 

Zakupy na empik.com to zawsze okazja na jeszcze niższe ceny. Atrakcyjne rabaty i kupony zniżkowe powodują, że kupowanie jest jeszcze przyjemniejsze i kosztuje przy tym mniej. Na klientów czekają także cykliczne promocje na poszczególne produkty i grupy produktów zarówno online, jak i w salonach stacjonarnych sieci.

http://www.empik.com/