Empikfoto.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Empikfoto.pl

Pod adresem Empikfoto.pl można zamówić odbitki zdjęć, a także zamówić różnego rodzaju gadżety z własnymi zdjęciami, które doskonale nadają się na prezent. Marka Empikfoto dostępna jest dla klientów już od ponad 10 lat, wykonując co roku miliony odbitek oraz świadcząc pełną gamę usług fotograficznych w przystępnych cenach. Dla wybierających ofertę Empikfoto.pl przygotowano także liczne promocje, dzięki którym za zamówienie można zapłacić mniej.

 

W ofercie Empikfoto.pl znajduje się usługa wydruku zdjęć cyfrowych online z dostawą wprost do domu lub też bez żadnych dodatkowych opłat do salonu Empik. Do dyspozycji jest pełna gama formatów i materiałów do wyboru. Także zamówić można fotoprezenty – kubki, koszulki, maskotki, puzzle, poduszki, fotoksiążki oraz innego rodzaju upominki z własnymi zdjęciami. 

 

Empikfoto.pl to najpopularniejszy serwis z odbitkami w Polsce. Na jego klientów czekają zniżki i kody rabatowe. Okresowe promocje pozwalają na przygotowanie odbitek i fotoprezentów w przystępnych cenach. Obniżki dostępne są też przy składaniu większych zamówień.

http://www.empikfoto.pl/