Foodpanda.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

foodpanda.pl

Dzięki serwisowi internetowemu foodpanda.pl można łatwo, szybko i wygodnie zamówić pyszne jedzenie online. To innowacyjny serwis, który skupia lokale z całej Polski. Szeroki wybór restauracji, barów i fast-foodów powoduje, że każdy będzie mógł znaleźć pod tym adresem coś wyśmienitego w sam raz dla siebie. Zamówienie smakowitych dań jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Za pomocą foodpanda.pl można zamawiać potrawy każdego rodzaju – to między innymi pizza i dania kuchni włoskiej, sushi, kebab i kuchnia turecka, burgery, dania kuchni chińskiej i indyjskiej, polskie zestawy obiadowe, zdrowa żywność, naleśniki, kanapki czy pierogi. Serwis współpracuje z wieloma różnymi punktami powodując, że jego klienci zawsze mają w czym przebierać i jednocześnie mogą oszczędzić swój czas i swoje pieniądze.

 

Dzięki foodpanda.pl można za danie zapłacić całkowicie online, wybierając dogodną dla siebie formę płatności. Na klientów czekają też specjalne zniżki oraz promocje, z których można korzystać na stronie internetowej. 

http://www.foodpanda.pl/