GetinBank - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

GetinBank

GetinBank to marka Getin Noble Bank S.A., jednej z dynamicznie rozwijających się w Polsce instytucji finansowych, która notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ofercie GetinBanku znajduje się pełna gama produktów przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych i średnich firm, korporacji oraz dla samorządów. Obecnie GetinBank posiada ponad 800 oddziałów na terenie całej Polski i obsługuje ponad 2,2 miliona klientów.
 
W ofercie GetinBanku znajdują się między innymi konta osobiste, oszczędnościowe IKE, karty kredytowe i debetowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, produkty oszczędnościowe – lokaty i inwestycje oraz produkty ubezpieczeniowe. Wszystkie z nich dostępne są w pełnej gamie wariantów, przez co mogą być dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta.
 
Na stronie internetowej banku pod adresem getinbank.pl można sprawdzić obecne obniżki i promocje na usługi bankowe i zamówić je dla siebie online. Na stronie znajdują się również informacje o lokalizacji oddziałów, bankomatów, dokumenty.

https://www.getinbank.pl/