Helion.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Helion.pl

Serwis internetowy Helion.pl należy do popularnego wydawnictwa Helion specjalizującego się w publikowaniu książek w tematyce informatycznej ora nowych technologii, a także książek dla biznesu, poradników psychologicznych, literatury poradnikowej, w tym lubianej serii „Dla Bystrzaków”. Na stronie Helion.pl można zakupić książki wydawnictwa, także w formie e-booków oraz audiobooków

 

Księgarnia internetowa Helion.pl reklamuje się sloganem „Informatyka w najlepszym wydaniu” i oferuje między innymi tytuły w temacie elektroniki, DTP, CAM/CAD, programowania, gier, grafiki komputerowej, sieci i serwerów, biznesu IT i wielu innych interesujących dziedzin w ramach informatyki. Istnieje także możliwość dodruku niedostępnych już tytułów na żądanie. 

 

Helion.pl zapewnia swoim klientom interesujące okazje. To między innymi promocja dnia – codziennie inna książka ma obniżoną nawet o 30% cenę. Regularnie księgarnia organizuje także obniżki cen. Klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalną, pomocną i miłą obsługę.

http://helion.pl/