H&M - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

H&M

H&M – Hennes & Mauritz to popularna szwedzka firma odzieżowa, która została założona w 1947 roku. Oferuje szeroki wybór odzieży, obuwia i dodatków, a także elementów dekoracji wnętrz, podążając za najnowszymi trendami i jednocześnie powodując, że każdy zakup to okazja dzięki przystępnym cenom. Aktualnie firma posiada ponad 2 300 sklepów w 38 krajach świata. Dewizą marki jest „Moda i jakość po najlepszej cenie”.

 

W ofercie H&M znajdują się modne i klasyczne ubrania, obuwie i dodatki na każdą okazję i każdą porę roku – dla kobiet, mężczyzn, młodzieży oraz dla dzieci. W salonach H&M można znaleźć kilka różnych linii produktowych, między innymi o wyższej jakości premium, ubrania sportowe, ubrania typu basic czy plus size. Działa także dział Home, w którym można zakupić stylowe wyposażenie do domu. 

 

Na klientów H&M czeka zawsze wiele okazji – zniżki sezonowe i cykliczne wyprzedaże czy kody rabatowe na tańsze zakupy. Klienci z Polski mogą obecnie korzystać tylko z zakupów stacjonarnych, w innych krajach dostępne są też sklepy online.

http://www.hm.com/pl/