Hotels.com - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Hotels.com

Hotels.com to globalny serwis internetowy umożlwiający szybkie wyszukiwanie noclegów w hotelach na terenie całego świata. Firma Hotels.com działa od 1991 roku i stale się rozwija. Działa na terenie Ameryki Północnej, Południe, Europy, Afryki, Azji i Pacyfiku, zapewniając pomoc w rezerwacji noclegów całkowicie online. Dzięki polskiej wersji językowej strona Hotels.com jest łatwa w obsłudze i pozwala na błyskawiczne znalezienie dopasowanych ofert i promocji.

 

Do wyboru użytkowników strony Hotels.com jest ponad 290 tysięcy różnych hoteli w 60 krajach. Wszystkie obiekty są dokładnie opisane i sfotografowane. Wygodna w użyciu wyszukiwarka pomaga w dopasowaniu dobrej oferty, a opinie o hotelach wybrać taką, która będzie najlepsza.

 

Na klientów strony Hotels.com czekają obniżki cen w ramach wyprzedaży i akcji promocyjnych, także skorzystać można z programu lojalnościowego i odebrać gratisowy nocleg. Codziennie czekają ponadto okazje dnia, które pozwalają zaoszczędzić na pobycie nawet do 50% od regularnej ceny.

http://pl.hotels.com/