IdeaBank - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

IdeaBank

Idea Bank to bank oferujący pełną gamę produktów bankowych dla właścicieli firm. To bank, który został stworzony po to, aby wspierać osoby przedsiębiorcze w realizacji swoich marzeń o własnym biznesie. Kieruje swoją ofertę do mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Idea Bank stawia na ścisłą współpracę ze swoimi klientami i profesjonalną obsługę wykwalifikowanych doradców.
 
Oferta banku włącza między innymi konta firmowe, korzystne lokaty, karty debetowe i kredytowe, pełna gama kredytów – dla nowych firm, obrotowych, inwestycyjnych, samochodowych, dostępne są także bezzwrotne pożyczki i pożyczki standardowe. Idea Bank udostępnia swoim klientom także takie usługi jak faktoring, leasing, księgowość standardowa i online i wiele innych.
 
Bank ma dla swoich klientów zawsze atrakcyjne okazje, dzięki którym prowadzenie działalności gospodarczej jest jeszcze łatwiejsze. Czekają promocje, obniżki opłat i oprocentowania i gratisy. Z aktualną ofertą można zapoznać się już teraz na stronie internetowej Idea Bank pod adresem ideabank.pl.

http://ideabank.pl/