Internetowykantor.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Internetowykantor.pl

Internetowykantor.pl to serwis internetowy pozwalający na bezpieczną i wygodną wymianę walut przez Internet. To pierwszy kantor internetowy w Polsce, z którego usług skorzystało już ponad 150 000 klientów. Internetowykantor.pl działa od 2010 roku i głównym celem serwisu jest umożliwianie szybkiej i taniej wymian walut. Oferta wymiany walut jest w szczególności przeznaczona dla osób wyjeżdżających za granicę, dla kredytobiorców mających pożyczki w obcych walutach, a także dla przedsiębiorców. 

 

Serwis internetowykantor.pl pozwala między innymi na sprzedaż i kupno takich walut jak EUR, USD, GBP, CHF i wielu innych, z których kursami można już teraz zapoznać się o każdej porze przez Internet. Wymiana walut następuje z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, pozwalając przy tym na uzyskanie jak najlepszych cen.

 

Internetowykantor.pl obsługuje darmowe przelewy do ponad 20 banków, pozwala na transfer nawet wyższych kwot. To sprawdzona przez wielu okazja na uzyskanie lepszych kursów bez konieczności udawania się do zwykłego kantoru.

https://internetowykantor.pl/