Istore.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

istore.pl

Platforma istore.pl to popularne rozwiązanie na założenie własnego sklepu internetowego. To najstarszy dostawca usług tego rodzaju w kraju, który oferuje je w systemie SaaS. Istore.pl działa o 2001 roku, aktualnie wchodzi w skład Grupy Allegro. To sprawdzone przez kilku tysięcy klientów rozwiązanie wspomagające sprzedaż w Internecie.

 

Istore.pl oferuje gotowe i kompleksowe oprogramowanie przeznaczone do sklepów internetowych i działa w trybie abonamentowym. Dzięki niemu można stworzyć sklep online z zachęcającą szafą graficzną, w każdej branży, w technologii responsywnej, w pełni skonfigurowany, a także z integracją z oprogramowaniem zewnętrznym, systemami płatności internetowych, platformą wysyłkową. To okazja szczególnie dla osób, które chcą posiadać sklep profesjonalny, ale bez znacznych kosztów.

 

Aktualną ofertę istore.pl można sprawdzić już teraz na stronie internetowej i wybrać najbardziej odpowiednią wersję sklepu. Dostępne są też promocje, dzięki którym za usługi można zapłacić jeszcze mniej. Dla niezdecydowanych przygotowano możliwość przetestowania sklepu przed jego zakupieniem bez żadnych dodatkowych opłat.

http://www.istore.pl/