Kei.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Kei.pl

Kei.pl to jeden z liderów w branży usług hostingowych na polskim rynku. Firma, która kieruje swoje wsparcie w szczególności do wymagających użytkowników. To przeszło 14 lat doświadczenia, 10 000 klientów, a także atrakcyjne okazje, dzięki którym można zaoszczędzić na fachowej i kompleksowej obsłudze bez ryzyka obniżenia jej jakości.

 

Firma Kei.pl  posiada własne zaawansowane Centrum Danych, sprawuje całodobową kontrolę nad swoim zapleczem technicznym oraz sprzętem, zawsze zapewniając klientom dostęp do zasobów bez opóźnień. Oferta Kei.pl to w szczególności domeny, hosting, usługi kreacji stron internetowych, ponadto serwery dedykowane, platformy przeznaczone dla e-biznesu, kolokacje oraz certyfikaty SSL

 

Na stronie można zapoznać się już teraz z ofertą i cenami. Dostępne są również promocje, za sprawą których posiadanie własnej strony internetowej wcale nie jest związane z wysokimi opłatami. Dla klientów chcących sprawdzić jakość usług przygotowano możliwość ich bezpłatnego przetestowania przed podjęciem decyzji.

http://www.kei.pl/