Keko.pl - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

Keko.pl

Keko.pl to internetowy sklep zoologiczny działający od 2009 roku, w którym zakupić można artykuły zoologiczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Keko.pl zapewnia najwyższe standardy obsługi klienta, służy fachowymi poradami i prezentuje pełną paletę produktów najwyższej jakości polskich i zagranicznych marek. Zakupy w Keko.pl to okazja, aby wyposażyć swojego pupila we wszystko, co dla niego najlepsze.
 
W ofercie sklepu keko.pl znajdują się między innymi produkty w kategoriach takich jak: akwarystyka, koty, psy, gady i płazy, gryzonie, ptaki, króliki, konie, jeże, tchórzofretki, także produkty do stawów i oczek wodnych. To nie tylko karma, ale również suplementy, artykuły higieniczne, sprzęty, zabawki, legowiska, akwaria i mnóstwo innych artykułów.
 
Klienci sklepu internetowego keko.pl mogą liczyć zawsze na świetne promocje, dzięki którym za zakupy można zapłacić jeszcze mniej. Dostępne są kupony rabatowe i wyprzedaże. Zamówienia realizowane są z wysyłką gratis już od 99 złotych i realizowane najczęściej w 24h.

http://www.keko.pl/