KFC - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

KFC

KFC – Kentucky Fried Chicken to jedna z największych sieci fast-foodów, która została założona przez Harlanda Sandersa w 1930 roku. Jej bary działają w wielu krajach świata – razem to ponad 16 000 obiektów, w tym także w Polsce, gdzie dostępnych jest ponad 210 obiektów. KFC specjalizuje się w szczególności w daniach przyrządzanych z kurczaka w wyśmienitych panierkach oraz z oryginalnie dobranymi przyprawami.

 

W menu KFC znajdują się lubiane kubełki, kanapki, także zestawy w okazyjnych cenach, frytki, sałatki oraz napoje i dodatki. Wszystkie kurczaki są ręcznie panierowane tuż przed podaniem, nie są mrożone i nie są mielone. Pełna gama produktów powoduje, że klienci KFC mogą zawsze dopasować coś pysznego do swojego gustu. Na oszczędnych czekają kupony rabatowe oraz liczne zniżki.

 

Dania KFC można zamawiać w barach szybkiej obsługi na terenie całej Polski, a także przez Internet. Dostawa do domu realizowana jest na terenie miast takich jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Lublin, Olsztyn, Poznań oraz Szczecin. Firma stale powiększa zasięg swojej oferty.

http://kfc.pl/