Kuptravel.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Kuptravel.pl

Kuptravel.pl to pierwszy działający w Polsce klub travelowy, który oferuje podróże na każdą kieszeń. Jego szeroka oferta powoduje, że każdy może znaleźć w nim coś interesującego w sam raz dla siebie. Czekają starannie wyselekcjonowane wycieczki w rozsądnych cenach, liczne pakiety z atrakcjami oraz promocje, aby za wypoczynek nie płacić dużo.

 

W ofercie Kuptravel.pl znajdują się między innymi wczasy krajowe i zagraniczne all inlcusive, HB i BB, wycieczki objazdowe, wyjazdy weekendowe, wyjazdy na narty i w egzotyczne zakątki, pakiety rodzinne, weekendy Spa & Wellness, pakiety firmowe, kolonie, obozy, wyjazdy last minute i wiele innych. Imprezy można rezerwować online całkowicie przez Internet i skorzystać z bezpiecznych form płatności.

 

Kuptravel.pl to interesujący sposób na zniżki na podróżowanie. Klienci klubu mogą wyjeżdżać do różnych zakątków świata w promocyjnych cenach ze znanymi touroperatorami. Do dyspozycji są także profesjonalni doradcy, którzy służą pomocą w dopasowaniu najlepszej oferty.

http://kuptravel.pl/