Leroy Merlin - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Leroy Merlin

Leroy Merlin to jedne z najpopularniejszych w Polsce marketów budowlano-dekoracyjnych. Firma zaczęła swoją działalność w 1923 roku we Francji, aktualnie wchodzi w skład GROUPE ADEO. W Polsce posiada ponad 40 sklepów w dużych i średnich miastach. Głównym celem Leroy Merlin jest promowanie i wspieranie lokalnych przedsiębiorstw, dlatego w polskich marketach aż 80% produktów pochodzi od rodzimych dostawców. 

 

Zakupy w Leroy Merlin można zrobić zarówno w marketach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Oferta Leroy Merlin włącza między innymi materiały budowlane, wykończeniowe, instalacyjne, elektronarzędzia i narzędzia, wyposażenie domów, sprzęt ogrodniczy, dekoracje. Wiele z nich to atrakcyjne okazje, dzięki którym można zaoszczędzić na budowie czy remoncie.

 

W sklepie online Leroy Merlin dostępne są promocje każdego dnia, by móc zapłacić jeszcze mniej. Aktualne zniżki można sprawdzić w gazetce promocyjnej. Na klientów czeka także dział z poradami oraz forum, na którym można otrzymać pomocne informacje dotyczące prac.

http://www.leroymerlin.pl/