Lidl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Lidl

Lidl to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci sklepów dyskontowych. Została założona w Niemczech w 1930 roku i obecnie dostępna jest w 26 krajach Europy. Jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela Ludwiga Lidla. Obecnie na terenie Polski działa ponad 500 sklepów Lidl.
 
W ofercie sklepu dostępne są produkty spożywcze, a także chemia gospodarcza, kosmetyki, alkohole i innego rodzaju produkty zależne od aktualnych akcji promocyjnych – odzież, elektronika, galanteria skórzana, artykuły sportowe i wiele innych. Firma stawia na różnorodne produkty wysokiej jakości pod swoją marką i współpracujących z nią marek, dbając jednocześnie o ich jak najniższe ceny. Z aktualną ofertą Lidl można zapoznać się na stronie internetowej sklepu oraz w jego gazetkach promocyjnych.
 
Lidl zapewnia swoim klientom liczne okazje każdego dnia. To zniżki na artykuły znajdujące się w standardowej sprzedaży, a także akcje promocyjne – tematyczne, dzięki którym można zakupić inne niż w stałej ofercie produkty. Akcje organizowane są stale.

http://www.lidl.pl/