Link4 OC i AC - kupony, kody rabatowe

1 kupon

Zniżka 7% na zakup ubezpieczenia

Zniżka 7% na ubezpieczenie komunikacyjne... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

Store RSS

Link4 OC i AC

Firma ubezpieczeniowa Link4 oferuje swoim klientom atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na korzystnych warunkach. Z usług Link4 korzysta z roku na rok coraz więcej Polaków, a firma zapewnia im pełne wsparcie w procesie ubezpieczeniowym. Link4 działa od 2003 roku na polskim rynku – wtedy zaczęła działać jako pierwszy ubezpieczyciel direct. Teraz zapewnia dostęp do nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych, dopasowując je indywidualnie do potrzeb swoich klientów.
 
W ofercie Link4 znajdują się w szczególności ubezpieczenia samochodu – ubezpieczenia OC, AC, a także ubezpieczenia dodatkowe jak Auto Assistance, Smart Casco, Szyby 24, ubezpieczenie NNW i inne, następnie ubezpieczenia domu oraz ubezpieczenia turystyczne. Oferta Link4 jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.
 
Aby skorzystać z oferty Link4, wystarczy wejść na stronę internetową firmy. Na niej można zapoznać się z aktualnie dostępnymi ubezpieczeniami, także sprawdzić obecne promocje, by otrzymać zniżki na polisy ubezpieczeniowe.

http://link4.pl