Mall.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Mall.pl

Sklep internetowy Mall.pl to galeria handlowa online, w której można zakupić produkty do domu i ogrodu, sprzęt AGD, RTV oraz komputery i wiele innych artykułów. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku w Republice Czeskiej i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność na 4 kraje europejskie, w tym na Polskę. W ofercie Mall.pl znajduje się ponad 30 000 różnych artykułów, w tym liczne okazje.

 

Oferta Mall.pl to w szczególności telewizory, AGD wolnostojące, do zabudowy i drobne, komputery, tablety, smartfony, także artykuły fotograficzne, GPS. Zakupić można również odzież markową, obuwie, kosmetyki i artykuły zdrowotne, sprzęt i odzież sportową, zabawki i artykuły dziecięce. Wybór jest spory, a zniżki dodatkowo zachęcają do zakupów.

 

W Mall.pl każdego dnia można znaleźć ciekaw rabaty. Firma cyklicznie organizuje wyprzedaże i akcje promocyjne, które pozwalają na obniżenie cen produktów do bardzo konkurencyjnego poziomu. Atutami Mall.pl oprócz niskiej ceny jest szybka wysyłka, fachowa obsługa klienta i ciągle poszerzający się asortyment.

http://www.mall.pl/