mBank - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

mBank

MBank to bank uniwersalny założony w 1986 roku pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu, później BRE Bank. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i przedsiębiorców, w tym dla sektora MSP oraz korporacji. Także dostępna jest oferta premium i Private Banking. MBank stawia w szczególności na obsługę przez Internet i mobilną, ale posiada również własne placówki na terenie całego kraju.
 
Bank udostępnia swoim klientom pełną gamę nowoczesnych usług bankowych, w tym internetowych i mobilnych. Oferuje między innymi konta osobiste i konta firmowe, konta oszczędnościowe, kredyty i pożyczki, w tym internetowe, gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, karty kredytowe i płatnicze, lokaty i produkty inwestycyjne, ubezpieczenia. Klienci biznesowi mogą korzystać z indywidualnie dopasowanych do swoich potrzeb usług.
 
Dla klientów mBank posiada liczne okazje – dzięki nim można korzystać z usług w atrakcyjnych cenach. Bank prowadzi promocje dla swoich nowych i stałych klientów, które zapewniają obniżone oprocentowanie kredytów, dostęp do darmowych kart i kont, korzystne lokaty.

http://www.mbank.pl/