Meble VOX - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Meble VOX

Meble VOX to wysokiej jakości umeblowanie prosto z Polski, które sięga swoją historią 1979 roku. Specjalnością firmy są efektowne, oryginalne meble projektowane przez kreatywnych specjalistów w swojej dziedzinie – firma VOX jako pierwsza wprowadziła myślenie projektowe w procesie produkcji mebli. Aktualnie posiada przeszło 120 salonów w Polsce oraz za granicą. Produkty można zakupić również w sklepie internetowym pod adresem meble.vox.pl.
 
W ofercie VOX znajdują się meble w linii standardowej oraz w linii Baby VOX skierowanej w szczególności do rodziców chcących wyposażyć pokoiki dziecięce. VOX produkuje meble przeznaczone do salonów, sypialni, jadalni, meble młodzieżowe, także meble do biur – szafy, regały, półki, łóżka, komody, stoły, krzesła i wiele innych. To wysokiej jakości sprzęty, które wyróżniają się nieprzeciętnym wyglądem i rozwiązaniami projektowymi.
 
W salonach i w sklepie internetowym VOX można zapoznać się już teraz z obecną ofertą sklepu. Na klientów czekają rabaty oraz okresowe promocje, dzięki którym można zakupić meble w niższych cenach.

http://www.meble.vox.pl/