Media Markt - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 3

Termometr dla klubowiczów

31 października 2021

Termometr dla klubowiczów... więcej ››

czy działa? 100%

Wielkie Wietrzenie Magazynów

30 września 2021

Wielkie Wietrzenie Magazynów. Akcja obowiązuje do 30.09.2021r. lub do wyczerpania zapasów.... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

50 zł za każde wydane 500zł

30 września 2021

Karta podarunkowa 50 zł za każde wydane 500zł... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Screenshot sklepu

Media Markt

Sieć MediaMarkt oraz sklep internetowy dostępny pod adresem mediamarkt.pl oferują szeroki wybór sprzętów i akcesoriów zawsze w przystępnych cenach. To sklep, który zapewnia nie tylko kompletny asortyment składający się z oryginalnych i markowych produktów, ale również dodatkowe usługi dla bezpieczeństwa, wygody i szybkości zakupów oraz użytkowania zamówionych sprzętów.

 

W asortymencie MediaMarkt znajdują się głównie sprzęty multimedialne, RTV, urządzenia audio i video, sprzęt teleinformatyczny, fotograficzny, AGD wolnostojące, drobne i do zabudowy. Dodatkowo ofertę uzupełniają książki, e-booki, muzyka, filmy, gry komputerowe, bilety na imprezy sportowe i kulturalne.

 

Na klientów MediaMarkt czekają zawsze ciekawe okazje, w tym między innymi zniżki cen, promocje i wyprzedaże – już teraz można zapoznać się z nimi na stronie internetowej oraz w cyklicznie wydawanych gazetkach. Dostępne są dodatkowe usługi – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, montaż, możliwość płatności ratalnej, karty podarunkowe.