MediaExpert - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

MediaExpert

Media Expert to popularna sieć sklepów – jedna z największych marek w branży AGD, RTV i multimediów w Polsce. Jest dostępna na rynku już od ponad 10 lat, obecnie posiada ponad 270 placówek stacjonarnych na terenie kraju, a także sklep internetowy dostępny po adresem mediaexpert.pl zapewniający dostawę do domu. Na klientów w sklepach Media Expert zawsze czekają interesujące okazje, dzięki którym za markowe sprzęty można zapłacić jeszcze mniej.

 

W asortymencie Media Expert dostępne są w szczególności telewizory, laptopy, tablety, sprzęt AGD do zabudowy, wolnostojący i drobny, sprzęt foto, smartfony. Dodatkowo także w wybranych sklepach dostępne są rowery, quady, skutery, elektronarzędzia, sprzęt ogrodniczy i relaksacyjny.

 

Media Expert zapewnia swoim klientom fachową i miłą obsługę, bezpieczeństwo zakupów oraz szybki transport i serwis. Dostępne są liczne promocje, organizowane są wyprzedaże, a najnowsze zniżki cen zawsze można sprawdzić w aktualnych gazetkach reklamowych Media Expert oraz na stronie internetowej.

http://mediaexpert.pl