MyBaze - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

MyBaze

Serwis internetowy MyBaze to miejsce, w którym można zakupić produkty wielu uznanych i nowych polskich marek. To społeczność kupujących i sprzedawców pozwalająca na łatwe i bezpieczne realizowanie transakcji. MyBaze głównie koncentruje się na niecodziennych i niebanalnych projektach – odzież, dodatki, wyposażenie wnętrz. Dzięki MyBaze można zaopatrzyć się w niedostępne w innych sklepach internetowych produkty w przystępnych cenach – to niezwykła okazja z dostawą wprost do domu.

 

W ofercie MyBaze znajdują się w szczególności ubrania damskie i ubrania męskie, interesujące dodatki – torebki, biżuteria, także obuwie, wyposażenie wnętrz, sztuka. Dostępne w sklepie artykuły pochodzą przed wszystkim od polskich projektantów.

 

MyBaze to to wygodne i szybkie zakupy internetowe, kupony rabatowe i promocje, miła obsługa. To sklep stale podwyższający swoją liczbę klientów, przyciągając ich niezwykłymi artykułami – często prawdziwymi perełkami. To także wsparcie dla projektantów, którzy z MyBaze mogą łatwiej dotrzeć do klientów.

https://www.mybaze.com/