Nazwa.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 1

20% zniżki przy zakupie dowolnej usługi

Nazwa.pl to jeden z liderów hostingowych w Polsce. Skorzystaj ze sprawdzonych usług na hosting, domeny, vps, ssl, sklep internetowy, wordpress korzystając z kodu rabatowego uprawniającego do 20% zniżk... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%
Screenshot sklepu

Nazwa.pl

Firma Nazwa.pl działa od 1997 roku i od tego czasu zajmuje się dostarczaniem kompleksowych usług internetowych dla użytkowników z Polski. Z jej oferty skorzystało już ponad pół miliona odbiorców – osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, którzy zarejestrowali ponad 600 000 domen. Nazwa.pl jest aktualni jednym z liderów w usługach hostingowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Oferta Nazwa.pl obejmuje w szczególności sprzedaż domen internetowych, hosting, usługi tworzenia stron internetowych, dostęp do poczty e-mailowej, usługi dla sklepów internetowych oraz w ramach rozwiązań VPS i SSL. To szeroka gama usług dla małych, średnich i dużych firm oraz osób prywatnych.

 

Nazwa.pl to nacisk na zadowolenie klientów – atrakcyjne promocje, dzięki którym za usługi internetowe można zapłacić jeszcze mniej, dostęp do kompetentnych specjalistów w BOK w przypadku problemów, także indywidualna pomoc w doborze najlepszych usług. Nazwa.pl udostępnia swoim klientom także pakiety usług ze zniżkami. Wszystkie formalności można załatwić przez Internet.

https://nazwa.pl/