Neckermann - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

Neckermann

Biuro podróży Neckermann oferuje szeroki wybór wyjątkowych wycieczek dla każdego, kto chciałby miło spędzić swój urlop. To jedno z największych biur w Europie, które ma ponad 170 lat tradycji w swoje branży. W Polsce działa od 16 lat, gwarantując swoim klientom liczne okazje dla komfortowego i bezpiecznego wypoczynku.
 
W ofercie biura Neckermann znajdują się w szczególności wycieczki wiodące w piękne regiony basenu Morza Śródziemnego, między innymi do Grecji, Włoch, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii czy Chorwacji. Zimą dostępna jest pełna paleta wycieczek w popularne regiony narciarskie Alp. Dla lubiących obniżki przygotowano pełną gamę wyjazdów last minute.
 
Neckermann posiada własną sieć sprzedaży – to 65 biur własnych oraz ponad 600 biur agencyjnych na terenie całej Polski. Z aktualną ofertą, w tym z wycieczkami last minute, można zapoznać się również na stronie internetowej neckermann.pl, na której również można dokonać rezerwacji wycieczek. W ich wyszukaniu pomaga praktyczna wyszukiwarka internetowa i dokładne opisy z fotografiami.

http://www.neckermann.pl/