Neostrada - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Neostrada

Neostrada to usługa oferowana przez operatora Orange, która do 2012 roku była dostarczana przez Telekomunikację Polską. Umożliwia stały dostęp do internetu w pełnej gamie prędkości. Dla nowych klientów Neostrada to zachęcające zniżki. Stali klienci mogą także przedłużać umowę na korzystnych dla nich zasadach.

 

Klienci chcący przyłączyć się do Neostrady mogą wybrać prędkość odpowiadającą ich potrzebom w różnych wariantach cenowych i bez limitu transferu danych. Usługę można zamówić w salonach Orange znajdujących się na terenie całej Polski, a także w serwisie internetowym Orange i przez telefon. 

 

Korzystając ze strony orange.pl można uzyskać dodatkowe korzyści przy zamawianiu usługi Neostrada. To między innymi darmowa dostawa, darmowe usługi dodatkowe jak dostęp do internetu poza domem, darmowe gadżety. Można uzyskać także rabaty, łącząc usługę Neostrady z innymi usługami Orange. Na stronie internetowej orange.pl klienci mogą zarządzać swoim kontem klienta, dostępna jest też infolinia całodobowa.

http://www.orange.pl/