Onepress - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

Onepress

Onepress to księgarnia internetowa, która oferuje w szczególności książki ekonomiczne. Serwis należy do popularnej grupy wydawniczej Helion S.A., do której należą również inne księgarnie online. Pod adresem onepress.pl, który dostępny jest od ponad 3 lat, można zaopatrzyć się w szczególności w książki o tematyce biznesowej – poradniki, książki ekonomiczne, często liczne okazje, które nie są dostępne w innych sklepach internetowych i stacjonarnych.
 
W księgarni dostępnych jest ponad 700 różnych tytułów, które przeznaczone są przede wszystkim do właścicieli przedsiębiorstw oraz menedżerów. To publikacje w takich kategoriach jak start-up, finanse i ekonomia, controlling, giełda i inwestycje, marketing, obsługa klienta, komunikacja i negocjacje, mała firma, kompetencje osobiste, e-biznes i inne. 
 
Oferta księgarni Onepress to książki zawsze w zachęcających cenach. Można zakupić je w standardowej formie lub też jako e-book do pobrania bezpośrednio ze strony. Dodatkowo dostępne są promocje, za sprawą których rachunek w księgarni jest jeszcze niższy.

http://onepress.pl/