Orange - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Orange

Orange to międzynarodowa mara usług telekomunikacyjnych, która należy do France Télécom. Oferuje swoje usługi w 35 krajach dla niemalże 150 milionów klientów. Od 2009 roku dostępna jest także w Polsce. Orange oferuje swoim klientom pełną gamę usług telekomunikacyjnych w ramach telefonii komórkowej, telefonii stacjonarnej oraz dostępu do internetu. Oferta Orange skierowana jest do osób prywatnych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

 

Nowi klienci Orange mogą liczyć na atrakcyjne promocje, a stali na zniżki, dzięki którym można korzystać z usług telekomunikacyjnych bez wysokich wydatków. Atrakcyjne oferty włączają także możliwość łączenia ze sobą usług w celu uzyskania jeszcze niższego rachunku. Usługi zamawiać można w salonach Orange znajdujących się na terenie całego kraju lub też za pośrednictwem strony internetowej orange.pl.

 

Klienci Orange mogą korzystać z profesjonalnej obsługi klienta, czekają także gorące oferty, z którymi można zapoznać się już teraz na stronie internetowej.

http://orange.pl