Perfumesco - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 3

DARMOWA DOSTAWA od 149 zł z kodem!

1 kwietnia 2020

Sprawdź!... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Marcowa wyprzedaż! Chwytaj okazje!

1 kwietnia 2020

Sprawdź!... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Rabat 10 zł od 300 zł wartości zamówienia!

31 marca 2020

Sprawdź!... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Screenshot sklepu

Perfumesco

Perfumeria internetowa Perfumesco to adres, pod którym można zakupić wyłącznie oryginalne perfumy i kosmetyki w zachęcających cenach, często niższych niż w popularnych sklepach perfumeryjnych. Perfumesco działa jako hurtownia perfum oraz perfumeria online od 2008 roku. Od tego czasu stale zdobywa nowych klientów zadowolonych z jakości obsługi i produktów. Głównym celem firmy jest satysfakcja jej klientów.

 

W Perfumesco na klientów czekają perfumy damskie i męskie, w tym produkty luksusowych marek, dezodoranty, testery, próbki, zestawy prezentowe. Zakupić można też kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów, kosmetyki do makijażu, kosmetyki do opalania oraz akcesoria kosmetyczne.

 

Na swoje produkty Perfumesco ma zniżki, prowadzone są akcje promocyjne oraz wyprzedaże. Także firma przesyła klientom kody rabatowe, dzięki którym można uzyskać darmową przesyłkę, obniżkę ceny czy gratisy. Zakupy są dostarczane bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres lub można odebrać je osobiście w Warszawie.

http://perfumesco.pl