Pizzaportal.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

pizzaportal.pl

Pizzaportal.pl to wyjątkowy serwis internetowy pozwalający na zamówienie jedzenia wraz z dostawą z ponad 2000 restauracji. Do rozkoszowania się pysznymi daniami wystarczy tylko dostęp do Internetu, przez który realizuje się zamówienie. Serwis współpracuje z wieloma uznanymi i lokalnymi punktami gastronomicznymi, między innymi Subway, Domino’s Pizza, Dominium, Da Grasso, Sushi Zone, Pizza Hut. Dzięki pizzaportal.pl można składać zamówienia z domu, biura i jakiegokolwiek innego miejsca, oszczędzają swój czas i Łotwo porównując tysiące ofert, by znaleźć najlepsze okazje.

 

Za pośrednictwem pizzaportal.pl nie tylko można zakupić pizzę. Również dostępne są inne dania – dania obiadowe, hamburgery, sushi, dania kuchni chińskiej, pierogi, kebab. Przez serwis można głównie zamawiać jedzenie głównie z większych miast Polski, ale także współpracują z nim punkty mieszczące się w mniejszych miejscowościach. Za zakupy płaci się online.

 

Na klientów serwis pizzaportal.pl czekają też interesujące zniżki i konkursy, dzięki którym za zamówienia można płacić jeszcze mniej. 

http://pizzaportal.pl/