PKO BP - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

PKO BP

PKO BP – Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski to polski bank założony w 1919 roku jako Pocztowa Kasa Oszczędności. Obecnie to jeden z największych banków uniwersalnych, który oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Dostępne są liczne produkty bankowe, które wyróżniają się korzystnymi warunkami i konkurencyjnymi cenami. Czekają też okazje, które pozwalają na obniżenie ich kosztów.
 
W ofercie PKO BP znaleźć można między innymi konta osobiste i firmowe, produkty inwestycyjne i oszczędnościowe – lokaty, konta oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, karty debetowe i kredytowe, kredyty i pożyczki, w tym kredyty mieszkaniowe. Również dla klientów biznesowych przygotowano pełną gamę produktów wspomagających działalność.
 
Na klientów czekają oddziały i placówki na terenie całej Polski, także w mniejszych miejscowościach, a także serwis internetowy, który prezentuje aktualną ofertę i promocje, pozwalając na zamówienie usług online. Do dyspozycji klientów jest również serwis telefoniczny działający 24h na dobę.

http://www.pkobp.pl/