Play - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Play

Operator Play reklamuje się jako najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce, która przyciąga stale nowych klientów – prywatnych oraz biznesowych. Z usług Play korzysta już ponad 11 milionów Polaków. Operator rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Teraz na nowych i stałych klientów Play oczekuje wiele okazji, dzięki którym za telefonowanie, pisanie oraz korzystanie z Internetu można płacić mniej niż u konkurencji.

 

Play umożliwia korzystanie ze swoich usług w formie abonamentu, usługi typu mix oraz na kartę. Dla klientów szukających zniżek ma także atrakcyjny abonament rodzinny. W ofercie operatora znajdują się nowoczesne telefony i smartfony, tablety, laptopy oraz modemy. Z aktualnymi promocjami można zapoznać się w salonach Play znajdujących się na terenie całej Polski, a także na stronie internetowej pod adresem play.pl. Usługi można zamawiać internetowo oraz osobiście.

 

Korzystający z oferty Play mogą liczyć dodatkowo na kompetentną obsługę klienta, dostęp do BOK, również korzystać mogą z pełnej gamy usług dodatkowych, w tym dedykowanych aplikacji.

http://www.play.pl/telefony/